ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

4favoriteОбјавен на: 09-07-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMIGGK
Работно место: Келнер
Компанија: Друштво за производство трговија угостителство и услуги ПАДРОНЕ ДОО Куманово
Индустрија: Угостителство
Реон: Куманово
Отворен од: 10-07-2019
Отворен до: 13-07-2019
Плата: 13500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Келнер

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП за угостителство ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Велес

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАУНТАУН ДООЕЛ Радов...

Индустрија: Угостителство

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сицилија

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Pica restoran LA PIAZZA ima potreba...

Келнер

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 17-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Далма фоод и кетерин...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДООЕЛ ...

Пица мајстор

0 favorite Објавен: 17-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Александрија А

Индустрија: Угостителство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Со и без работно искуство....

Останати огласи во ист регион

Администратор

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР СУЗАН ЛИМАНИ К...

Индустрија: Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Општи работници и возач

0 favorite Објавен: 19-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хромак

Индустрија: Трговија

Регион: Кумановски

Оглас: ТД Хромак бара општи работници за р...

Општ работник

0 favorite Објавен: 19-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РАПИД БИЛД ДОО Кума...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Работник на едноставни работи во производството на текстил

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Производство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Касиер/ка

3 favorite Објавен: 19-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МА ГАМИНГ ДООЕЛ

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Кумановски

Оглас: Друштвото МА ГАМИНГ ДООЕЛ Скопје им...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...