ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

0favoriteОбјавен на: 09-07-2019  |  Компанија: Друштво за градежниш...  |  Индустрија: Јавна Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMIFLM
Работно место: Административен службеник
Компанија: Друштво за градежништво услуги и трговија ЛЕКО - БИЛД ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Јавна Администрација
Реон: Карпош
Отворен од: 10-07-2019
Отворен до: 13-07-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Logistic Coordinators

2 favorite Објавен: 19-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Административен службеник

16 favorite Објавен: 08-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПАНОРАМЕКС Тетов...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР СУЗАН ЛИМАНИ К...

Индустрија: Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВРАБОТУВАЊЕ ХР СОЛУТ...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Асистент за човечки ресурси

1 favorite Објавен: 19-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Административен секретар

4 favorite Објавен: 26-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за компјутер...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Преведувач

1 favorite Објавен: 23-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НЕУЕ МЕДИЕН АГ ДООЕЛ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач/ка во малопродажен објект

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Жито Скопје СИЛБО има потреба од : ...

Office Manager

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: IPMO ADVISORY

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: IPMO Advisory е компанија од Швајца...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Аристократ

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Hotel Aristocrat & Fish Restaurant ...

Столар

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пункт Мебел Доо

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат столари за работа во прои...

Продавач

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАЛАС МИ ДООЕЛ Ско...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...