ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

2favoriteОбјавен на: 08-07-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMHOHK
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ЕНЕРГОМЕТАЛ Ѓорѓи ДООЕЛ увоз-извоз Велес
Индустрија: Разни области
Реон: Велес
Отворен од: 09-07-2019
Отворен до: 12-07-2019
Плата: 13800
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: кснт2013

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: 7 ПРОДАЖНИ ЦЕНТРИ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИ...

Видео техничар

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Преведувач

1 favorite Објавен: 23-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НЕУЕ МЕДИЕН АГ ДООЕЛ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Office Manager

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: IPMO ADVISORY

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: IPMO Advisory е компанија од Швајца...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интер ФрК ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Job description: • Online Chat & E...

Возач на комби

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

7 favorite Објавен: 24-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИД МЕБЕЛ И ЕНТЕРИЕР ...

Индустрија: Производство

Регион: Велешки

Оглас: Потребни се лица за изработка и мон...

Машински техничар за монтажни работи

1 favorite Објавен: 05-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Велес

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП за угостителство ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Велес

Оглас: ...

Продавач

3 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Хемиски технолошки инженер

3 favorite Објавен: 07-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Хемија

Регион: Велес

Оглас: Производство на течни и кристалн...

Технолог/Инженер

2 favorite Објавен: 10-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MAKFERT

Индустрија: Хемија

Регион: Велешки

Оглас: МАКФЕРТ ДОО има потреба од вработув...