ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Архитект-проектант

4favoriteОбјавен на: 05-07-2019  |  Компанија: Друштво за градежниш...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMHMKG
Работно место: Архитект-проектант
Компанија: Друштво за градежништвоархитектурапроектирањеинженеринг и дизајн СТУДИО АТРИУМ-ДОО Штип
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Штип
Отворен од: 06-07-2019
Отворен до: 16-07-2019
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Асистент за финансии

0 favorite Објавен: 16-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Битем

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: РЕФЕРЕНТ ВО ФИНАНСИИ Потребни ква...

КОМЕРЦИЈАЛИСТ

0 favorite Објавен: 20-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: UNIPOR

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Словенија

Оглас: Poduzeće iz Slovenije, koje se b...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 16-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АКВАВАТ ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Делчевски

Оглас: АКВАВАТ е водечка компанија за план...

Монтер

0 favorite Објавен: 17-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Турбоинженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Турбоинженеринг од Скопје има потре...

Бравар

0 favorite Објавен: 17-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Турбоинженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Турбоинженеринг од Скопје има потре...

Градежен инженер

2 favorite Објавен: 18-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Euro Road Dizajn Gru...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемен обем на работа во с...

Останати огласи во ист регион

Продавач

2 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Воспитувач

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа за де...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Штип

Оглас: ...

Шанкер

1 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИМБОЛ КАФЕ ДОО Штип

Индустрија: Угостителство

Регион: Штип

Оглас: ...

Вулканизер

2 favorite Објавен: 30-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТТГ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Штипски

Оглас: Центар за гуми ТТГ ПитСтоп-Штип има...

КЕЛНЕР/КА

40 favorite Објавен: 09-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Попај Кафе

Индустрија: Угостителство

Регион: Штип

Оглас: Келнер во кафе бар...

Работник/ци

23 favorite Објавен: 01-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Имако Вино

Индустрија: Прехранбена

Регион: Штипски

Оглас: ВКВ Работник во Оддел Винарство (Шт...