ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Девојки за работа на бензиска пумпа, Келнер, Рецепционерка

6favoriteОбјавен на: 21-06-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Хотелиерство


Статус: Активен
Код на огласот: TGMGJOJ
Работно место: Девојки за работа на бензиска пумпа, Келнер, Рецепционерка
Компанија: Друштво за производство услуги трговија и угостителство ХОТЕЛ САЛИДА увоз-извоз ДООЕЛ Прилеп
Индустрија: Хотелиерство
Реон: Прилеп
Отворен од: 21-06-2019
Отворен до: 22-07-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Со и без искуство.

Детали за огласот:

Салида Петрол има потреба од девојки за работа на бензинска пумпа, рецепционерка и келнер, со и без искуство . Локација кај економскиот факултет во Прилеп.

Тел број за контакт : 048/401-333; 070/259-509

Веб страна:
Контакт телефон: 070/259-509
Контакт емаил: salida2@hotelsalida.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Рецепционер(ка)

6 favorite Објавен: 06-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Прилеп

Оглас: Потребна е рецепционерка на неоп...

Рецепционер

1 favorite Објавен: 03-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ван-Мак

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Конкурс за вработување. Хотел Скве...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фибула Ер Травел ДОО...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Битолски, Демирхисар...

Оглас: Хотел Изгрев вработува Хотел Изгре...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фибула Ер Травел ДОО...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Битолски, Западна Ма...

Оглас: Хотел Изгрев вработува Почитуван...

Рецепционер

6 favorite Објавен: 18-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Кеопс Плус ДЕЛ Битол...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Битола

Оглас: нема информација...

Собар/ka

2 favorite Објавен: 28-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел СКАРДУС ДОО

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Тетовски

Оглас: Хотел Скардус Доо со седиште во Поп...

Останати огласи во ист регион

Продавач

21 favorite Објавен: 11-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Продавач

35 favorite Објавен: 01-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима Мебел ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Прилепски

Оглас: Прима е најголемиот хрватски ланец ...

Наставник

6 favorite Објавен: 19-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАТГЕНИУС

Индустрија: Образование и наука

Регион: Прилепски

Оглас: Има потреба од: 1 НАСТАВНИК ПО АНГ...

Сервис Техничар/Инженер

2 favorite Објавен: 02-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фирма ДОО

Индустрија: Автомобилска

Регион: Прилепски

Оглас: Фирма вработува лице одговорно за к...

Рецепционерка

4 favorite Објавен: 04-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: нема информација

Регион: Прилеп

Оглас: Се бара рецепционерка за работа ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

2 favorite Објавен: 12-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Осигурување

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Рецепционер(ка)

6 favorite Објавен: 06-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Прилеп

Оглас: Потребна е рецепционерка на неоп...

Рецепционерка

4 favorite Објавен: 04-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: нема информација

Регион: Прилеп

Оглас: Се бара рецепционерка за работа ...

Работници/ки за на бензинска пумпа ; Келнер/ка

1 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: нема информација

Оглас: Се  бараат работници/ки за ...