ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Девојки за работа на бензиска пумпа, Келнер, Рецепционерка

6favoriteОбјавен на: 21-06-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Хотелиерство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMGJOJ
Работно место: Девојки за работа на бензиска пумпа, Келнер, Рецепционерка
Компанија: Друштво за производство услуги трговија и угостителство ХОТЕЛ САЛИДА увоз-извоз ДООЕЛ Прилеп
Индустрија: Хотелиерство
Реон: Прилеп
Отворен од: 21-06-2019
Отворен до: 22-07-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Со и без искуство.

Детали за огласот:

Салида Петрол има потреба од девојки за работа на бензинска пумпа, рецепционерка и келнер, со и без искуство . Локација кај економскиот факултет во Прилеп.

Тел број за контакт : 048/401-333; 070/259-509

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Келнер

0 favorite Објавен: 03-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Hotel Mirage Struga

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Струга

Оглас: нема информација...

Собар/ka

1 favorite Објавен: 17-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

сметководител

0 favorite Објавен: 16-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Аристократ

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Hotel Aristocrat & Fish Restaurant ...

Рецепционер

1 favorite Објавен: 10-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

Sobarka Higienicharka

1 favorite Објавен: 03-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Hotel Mirage Struga

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Струга

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Едукатор

24 favorite Објавен: 25-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Edukativen centar Br...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Прилепски

Оглас: Интернационалната детска академија...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

9 favorite Објавен: 16-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Albedo-inzenering i ...

Индустрија: Инженерство

Регион: Прилеп

Оглас: Се бара машински инженер за прое...

Готвач

2 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Виш соработник

5 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЗАТВОР ПРИЛЕП Прилеп

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Возач на камион

2 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво со ограничен...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Монтер

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - монтирање на плочест мебел...