ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Советник за бизнис

0favoriteОбјавен на: 19-06-2019  |  Компанија: СТОПАНСКА БАНКА АД -...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMGIIH
Работно место: Советник за бизнис
Компанија: СТОПАНСКА БАНКА АД - Скопје
Индустрија: Разни области
Реон: Центар
Отворен од: 20-06-2019
Отворен до: 23-06-2019
Плата: 33000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Office Manager

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: IPMO ADVISORY

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: IPMO Advisory е компанија од Швајца...

Видео техничар

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАЛАС -2016 ДООЕЛ у...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интер ФрК ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Job description: • Online Chat & E...

Останати огласи во ист регион

сметководител

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: РИ-ТРАДЕ ДООЕЛ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководствено и консалтинг биро Р...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аква Бренд ДОО

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Аква Бренд е фирма која се занимава...

Продавач

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАЛАС -2016 ДООЕЛ у...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: IPMO ADVISORY

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: IPMO Advisory is looking for tele-s...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интер ФрК ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Job description: • Online Chat & E...

сметководител

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Сметководство

Регион: Сарај

Оглас: ...