ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Главна медицинска сестра

4favoriteОбјавен на: 17-06-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMGFIJ
Работно место: Главна медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-ординација по општа медицина Д-р СВЕТОЗАР КУЗМАНОСКИ Прилеп
Индустрија: Медицина
Реон: Прилеп
Отворен од: 18-06-2019
Отворен до: 21-06-2019
Плата: 17000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Медицински преставник

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИТАН ФАРМ

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: ТитанФарм-Скопје, отвара оглас ...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 19-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

геронто-домаќинка

6 favorite Објавен: 12-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Dom za stari lica

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Dom za stari lica ima potreba od...

Доктор по медицина

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Липково

Оглас: ...

Medicinska sestra so polozen drzaven ispit

4 favorite Објавен: 14-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: pzu derma estetik

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: нема информација

Оглас: се бара медицинска сестра со пол...

Доктор по општа медицина

1 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Струмица

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Фарбар

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - Припрема /Одмастување на елементи...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

9 favorite Објавен: 16-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Albedo-inzenering i ...

Индустрија: Инженерство

Регион: Прилеп

Оглас: Се бара машински инженер за прое...

Виш соработник

5 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЗАТВОР ПРИЛЕП Прилеп

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Едукатор

24 favorite Објавен: 25-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Edukativen centar Br...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Прилепски

Оглас: Интернационалната детска академија...

Монтер

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - монтирање на плочест мебел...

Раководител

9 favorite Објавен: 08-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: Раководител/ка на одделение за плоч...