ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор

3favoriteОбјавен на: 17-06-2019  |  Компанија: ГЕЈТ ИНТЕРНАЦИОНАЛ Д...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMGFHN
Работно место: Администратор
Компанија: ГЕЈТ ИНТЕРНАЦИОНАЛ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Администрација
Реон: Центар
Отворен од: 18-06-2019
Отворен до: 21-06-2019
Плата: 36000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

3 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: УСЛУГА ПЛУС ДООЕЛ

Индустрија: Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Административен службеник

16 favorite Објавен: 08-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПАНОРАМЕКС Тетов...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Административен службеник

6 favorite Објавен: 08-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПАНОРАМЕКС Тетов...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Административен секретар

4 favorite Објавен: 26-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за компјутер...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 17-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ARC LTD DOOEL

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Технички администратор: Ги изврш...

Помошник на раководителот на сектор

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за маркетинг...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: ДПП Диме Доо Скопје (МЕЛНИЦА ФУРНА ...

Преведувач

1 favorite Објавен: 23-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НЕУЕ МЕДИЕН АГ ДООЕЛ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Столар

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пункт Мебел Доо

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат столари за работа во прои...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: IPMO ADVISORY

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: IPMO Advisory is looking for tele-s...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аква Бренд ДОО

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Аква Бренд е фирма која се занимава...

Продавач/ка во малопродажен објект

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Жито Скопје СИЛБО има потреба од : ...