ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Персонал за работа

12favoriteОбјавен на: 14-06-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Прехранбена


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFOJL
Работно место: Персонал за работа
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги АГРО ЛЕСКА увоз-извоз ДООЕЛ Битола
Индустрија: Прехранбена
Реон: Битола
Отворен од: 14-06-2019
Отворен до: 14-07-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

/

Детали за огласот:

За потребите на нашата малопродажна продавница потребни ни е сезонски персонал .  Заинтересираните да не контактираат на нашите телефонски броеви ( 078/252 775; 077 922 938) или на нашата е-маил адреса: agroleska@yahoo.com

Веб страна: http://www.organicbioaronia.com/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Дистрибутер

3 favorite Објавен: 07-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистрибу...

Технолог/Инженер

1 favorite Објавен: 02-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Мелничко пекарска индустрија ДИМЕ Д...

Општ магацински работник

0 favorite Објавен: 28-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕСИ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: За вработување кај наш клиент кој с...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 06-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Имако Вино

Индустрија: Прехранбена

Регион: Штипски

Оглас: Сметководство (Штип) Винарската ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 10-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СУНИЛЕНС

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Се бара општ работник за во магацин...

Пакувач

0 favorite Објавен: 02-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Уни Лукс

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Фабрика во населба Влае има потреба...

Останати огласи во ист регион

Возач на лесни доставни возила

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Келнер

4 favorite Објавен: 12-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГОЈА УРБАН СИ

Индустрија: Угостителство

Регион: Битола

Оглас: ...

Угостителски работник

1 favorite Објавен: 15-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Продукциски дизајнер

1 favorite Објавен: 11-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цилиндо

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: At Cylindo we bring 3D product visu...

Доставувач

4 favorite Објавен: 12-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Продавач

5 favorite Објавен: 12-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...