ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

нема информација

1favoriteОбјавен на: 13-06-2019  |  Компанија: ЕКВЕСТРИАН БИФ ДООЕЛ...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFNJF
Работно место: нема информација
Компанија: ЕКВЕСТРИАН БИФ ДООЕЛ експорт-импорт Скопје
Индустрија: Угостителство
Реон: Скопје
Отворен од: 13-06-2019
Отворен до: 13-07-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Ресторан Еквестриан ГТЦ има потреба од помошници за во кујна и келнери. 

 

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈВТ Промо компани

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Гостилница „ Дневен Престој„ во Деб...

Келнер

1 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...

Шанкер

1 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕМЕНТ-КОМ ДООЕЛ Ра...

Индустрија: Угостителство

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Келнер/Шанкер

1 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ресторан Бисера

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан Бисера Ив има потреба од р...

Готвач

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Евестриан

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан Еквестриан во Градски Трго...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОРА ИНВЕСТ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат: ОПШТИ РАБОТНИЦИ со ис...

Доставувач

0 favorite Објавен: 22-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ Мебел-Ви

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Дооел Мебел-Ви Виница има потреба о...

Раководител на општи и правни работи

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за компјутер...

Индустрија: Графичка

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Наставник по физичко воспитување

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватно средно учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дом за стари лица Феникс Премиум п...

Останати огласи од иста компанија

келнери/ки - салатер/ка - пица мајстор- готвач-помошник во кујна

1 favorite Објавен: 03-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕКВЕСТРИАН БИФ ДООЕЛ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Ресторан Еквестриан во Градски Т...

келнери/ки - салатер/ка - пица мајстор- готвач-помошник во кујна

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕКВЕСТРИАН БИФ ДООЕЛ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Ресторан Еквестриан во Градски Т...