ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Агент за продажба

0favoriteОбјавен на: 13-06-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Спорт


Статус: Активен
Код на огласот: TGMFNIL
Работно место: Агент за продажба
Компанија: Друштво за производствопромет и услуги СПОРТЕКС ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Спорт
Реон: Скопје
Отворен од: 13-06-2019
Отворен до: 20-06-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 4
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Потребни услови за даденото работно место:

-Завршено средно образование -Претходно работно искуство на иста или слична позиција (работно искуство во продажба на спортски обувки и облека ќе се смета како предност) -Основно познавање на работа со компјутери

Личен профил: -Способност за индивидуална и тимска работа, како и работа под притисок -Професионален однос кон работата -Одговорност и способност за организација

Вашето CV да се поднесе на e-mail адресата office@3msport.net

Детали за огласот:

Биди дел од тимот наСПОРТЕКС ДООЕЛ Скопје .Аплицирај за работна позиција  Продавач

1. за продавница  SPORTEX SHOES  која е лоцирана  во  РЕТАИЛ ПАРК ЧАИР   

2.за продавница SPORTEX OUTLETкоја е лоцирана  во Сала Борис Трајковски Скопје

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: office@3msport.net
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Службеник за продажба

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Ракувач со машини за производство на тоалетни производи

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАУТИ КОМЕРЦ Друштво...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Сарај

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РСМ ИТ ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...

Советник за бизнис

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОПАНСКА БАНКА АД -...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Продавач

0 favorite Објавен: 17-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...