ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Агент за продажба

0favoriteОбјавен на: 13-06-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Спорт


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFNIL
Работно место: Агент за продажба
Компанија: Друштво за производствопромет и услуги СПОРТЕКС ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Спорт
Реон: Скопје
Отворен од: 13-06-2019
Отворен до: 20-06-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 4
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Потребни услови за даденото работно место:

-Завршено средно образование -Претходно работно искуство на иста или слична позиција (работно искуство во продажба на спортски обувки и облека ќе се смета како предност) -Основно познавање на работа со компјутери

Личен профил: -Способност за индивидуална и тимска работа, како и работа под притисок -Професионален однос кон работата -Одговорност и способност за организација

Вашето CV да се поднесе на e-mail адресата office@3msport.net

Детали за огласот:

Биди дел од тимот наСПОРТЕКС ДООЕЛ Скопје .Аплицирај за работна позиција  Продавач

1. за продавница  SPORTEX SHOES  која е лоцирана  во  РЕТАИЛ ПАРК ЧАИР   

2.за продавница SPORTEX OUTLETкоја е лоцирана  во Сала Борис Трајковски Скопје

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Доставувач

0 favorite Објавен: 22-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ Мебел-Ви

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Дооел Мебел-Ви Виница има потреба о...

Готвач

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Евестриан

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан Еквестриан во Градски Трго...

КЕЛНЕР/КА И ШАНКЕР/КА

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Гран Клуб

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Гранклуб има потреба од вработув...

продажен персонал

0 favorite Објавен: 22-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: САМЕРИМПЕКС ИМПУЛСИ ...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: Сакате да Работите во Најдобрата...

Професор по македонски јазик

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватно средно учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за компјутер...

Индустрија: Графичка

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...