ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Готвач

0favoriteОбјавен на: 12-06-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFLOK
Работно место: Готвач
Компанија: Друштво за трговија и услуги ОМЕР КОМПАНИ ДООЕЛ с.Сарај Скопје-подружница РЕСТОРАН ЛАЈФ Скопје
Индустрија: Разни области
Реон: Сарај
Отворен од: 13-06-2019
Отворен до: 16-06-2019
Плата: 10080
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Општ работник

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕФСАНЕ МЕБЕЛ ДООЕЛ е...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Собарки

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туристичк...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Службеник за данок

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Возач на комби

1 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Магационерски работник

1 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРГОПРОДУКТ

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Специјалист за техничка поддршка

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНПЛЕЕР ХУБ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Keemotion is a market-leader in aut...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: monika

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Пишувам есеи/текстови на зададена т...

Финансов книговодител

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризамтр...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Центар

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Restaurant Big Fish

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Заради проширување на обемот на раб...

Store Manager

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: COMPANY DESCRIPTION All A...