ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Адвокатски стручен соработник

1favoriteОбјавен на: 12-06-2019  |  Компанија: АДВОКАТ ЈЕЛЕНА ЈАКИМ...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFLOI
Работно место: Адвокатски стручен соработник
Компанија: АДВОКАТ ЈЕЛЕНА ЈАКИМОВСКА Скопје
Индустрија: Право
Реон: Аеродром
Отворен од: 13-06-2019
Отворен до: 16-06-2019
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Адвокатски приправник

3 favorite Објавен: 16-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Татјана Наце...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокат Татјана Нацевска бара Адвок...

Правник

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за воздушен ...

Индустрија: Право

Регион: Чучер Сандево

Оглас: ...

Правник

1 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВН Македонија Акцио...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Aдвокатски приправник

0 favorite Објавен: 30-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Ани Пивоваро...

Индустрија: Право

Регион: Куманово

Оглас: Адвокат Ани Пивоварова Јакимовск...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокати ТОШИЌ и ЈЕВ...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Аплицирај ⚖️ за адвокатски приправн...

Правник

9 favorite Објавен: 10-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР СЛОБОДАН ПОПОВ...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

КЕЛНЕР/КА И ШАНКЕР/КА

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Гран Клуб

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Гранклуб има потреба од вработув...

продажен персонал

0 favorite Објавен: 22-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: САМЕРИМПЕКС ИМПУЛСИ ...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: Сакате да Работите во Најдобрата...

Административен аналитичар

1 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дом за стари лица Феникс Премиум п...

Раководител на општи и правни работи

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дом за стари лица Феникс Премиум п...