ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на товарно возило

0favoriteОбјавен на: 12-06-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFLOG
Работно место: Возач на товарно возило
Компанија: Друштво за производствоуслугитрговија и превоз АКВА ЛАЈФ увоз-извоз ДОО Битола
Индустрија: Разни области
Реон: Битола
Отворен од: 13-06-2019
Отворен до: 16-06-2019
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Магационер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Винарска визба ПОВАР...

Индустрија: Разни области

Регион: Неготино

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛАКИ ДООЕЛ Експорт-И...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Столар

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РОИАЛ МОБЕЛ ДИЗАЈН Д...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Работник на бензинска пумпа

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Боговиње

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Берово

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Рачен мијач на автомобили

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Битола

Оглас: ...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХЕНДИ ТЕЛЕКОМ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Хенди Телеком,партнери на А1 Македо...

Возач на такси

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Диспечер во патен сообраќај

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Сообраќај

Регион: Битола

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

2 favorite Објавен: 17-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битола

Оглас: ...