ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Техничар конструктор на водоводни цевки и арматури

0favoriteОбјавен на: 12-06-2019  |  Компанија: Друштво за услуги тр...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFLOF
Работно место: Техничар конструктор на водоводни цевки и арматури
Компанија: Друштво за услуги трговија и производство ЕВРОСОЛАР 2009 увоз-извоз ДООЕЛ Охрид
Индустрија: Разни области
Реон: Охрид
Отворен од: 13-06-2019
Отворен до: 16-06-2019
Плата: 13000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Шивач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Делчево

Оглас: ...

Столар

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РОИАЛ МОБЕЛ ДИЗАЈН Д...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Кројач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Шивач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Винарска визба ПОВАР...

Индустрија: Разни области

Регион: Неготино

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Угостителски работник

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сицилија

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Pica restoran LA PIAZZA ima potreba...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима Мебел ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Охридски

Оглас: Прима е најголемиот хрватски ланец ...

Комерцијалист

5 favorite Објавен: 11-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бима Логистика

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Охридски

Оглас: Компанија специјализирана за увоз, ...

Продавач

3 favorite Објавен: 16-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 15-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАРКЕТ ИН

Индустрија: Трговија

Регион: Охридски

Оглас: Market IN 97 OHRID ima potreba od...

Продавач

2 favorite Објавен: 16-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец поединец за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...