ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Шанкер

2favoriteОбјавен на: 12-06-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFLNO
Работно место: Шанкер
Компанија: Друштво за производствопромет и услуги ИДДЕА ДООЕЛ Тетово
Индустрија: Угостителство
Реон: Тетово
Отворен од: 13-06-2019
Отворен до: 16-06-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 17-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: мулти бренд шевињон

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ШЕВИЊОН кафе има потреба од -келне...

Готвач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Restaurant Big Fish

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Заради проширување на обемот на раб...

Келнер

0 favorite Објавен: 17-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАСОЛЛА ДООЕЛ с.Ориз...

Индустрија: Угостителство

Регион: Липково

Оглас: ...

Салатер,слаткар

0 favorite Објавен: 17-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Кафе Бар Мартини

Индустрија: Угостителство

Регион: нема информација

Оглас: Да има работно искуство &...

Келнер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Угостителски работник

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сицилија

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Pica restoran LA PIAZZA ima potreba...

Останати огласи во ист регион

Доктор по општа медицина

2 favorite Објавен: 16-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Тетово

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Колонијал ТП БЛЛУЕ М...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Ракувач со машини за производство на тоалетни производи

0 favorite Објавен: 31-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Машинство

Регион: Тетово

Оглас: ...

Ракувач со машини за производство на тоалетни производи

4 favorite Објавен: 31-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Производство

Регион: Тетово

Оглас: ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 08-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПАНОРАМЕКС Тетов...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 08-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПАНОРАМЕКС Тетов...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...