ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0favoriteОбјавен на: 12-06-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFLNN
Работно место: Обиколувач дистрибутер малопродажба
Компанија: Друштво за трговија услуги и производство АВТО БОБИ ДООЕЛ експорт-импорт Скопје
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Гази Баба
Отворен од: 13-06-2019
Отворен до: 16-06-2019
Плата: 13000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕТЕК Се од Техника ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Промотер/ки

1 favorite Објавен: 18-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медија Планет

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Трговско издавачка куќа, поради про...

Маркетинг специјалист

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТИГ КОМУНИКАЦИИ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: СТИГ КОМУНИКАЦИИ ИНВЕСТ– специјализ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 17-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Заштитно друштво за ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Store Manager

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: COMPANY DESCRIPTION All A...

Раководител за набавка и продажба

0 favorite Објавен: 17-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за комуникац...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Касиер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво ДИВ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ по општа медицин...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: омегафарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ОМЕГАФАРМ,работна единица Аптек...

Чувар на автомобил

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Овластен сметководител

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Хигиена и одржување

Регион: Скопје

Оглас: Потребен е овластен сметководите...

Останати огласи од иста компанија

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Гази Баба

Оглас: ...