ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Техничар електроничар

0favoriteОбјавен на: 12-06-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFLNL
Работно место: Техничар електроничар
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги КИА ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ увоз-извоз Струга
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Струга
Отворен од: 13-06-2019
Отворен до: 16-06-2019
Плата: 12600
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 24-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Customer Support Specialist fluent in French

0 favorite Објавен: 13-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Job Title: French Bilingual Represe...

French Bilingual Representative - Work From Home Option

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: OneContact Dooel Sko...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Северна Македонија

Оглас: Fluency in English and French (P...

English Language Representative

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: OneContact Dooel Sko...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: THIS IS A FULL TIME/PART TIME PO...

Електроинсталатер

0 favorite Објавен: 11-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за телекомун...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

French Bilingual Representative - Work From Home Option

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Македонија

Оглас: Fluency in English and French (P...

Останати огласи во ист регион

Customer Care Agent

4 favorite Објавен: 09-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Травко

Индустрија: Туризам

Регион: Струшки

Оглас: Positions available: Data Processin...

Рецепционер

6 favorite Објавен: 20-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Hotel Mirage Struga

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Струга

Оглас: нема информација...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

2 favorite Објавен: 17-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Леар на метали

2 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛКУП-ГРУП ДОО Струг...

Индустрија: Металургија

Регион: Струга

Оглас: ...

Кројач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Шивач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...