ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Економист за маркетинг

0favoriteОбјавен на: 12-06-2019  |  Компанија: Производно трговско ...  |  Индустрија: Економија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFLNG
Работно место: Економист за маркетинг
Компанија: Производно трговско друштво ПАНДЕВ ДОО увоз-извоз Скопје
Индустрија: Економија
Реон: Гази Баба
Отворен од: 13-06-2019
Отворен до: 16-06-2019
Плата: 12500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Економист за финансии

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Стопанска интересна ...

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Економист за менаџмент

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Стопанска интересна ...

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Економист-комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Стопанска интересна ...

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Економски книговодител

0 favorite Објавен: 07-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Економија

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Референт за наплата на долгови

5 favorite Објавен: 27-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН Финансии

Индустрија: Економија

Регион: Битолски

Оглас: ФД СН финансии ДОО Битола е небанка...

Економист

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БИРН-2002 заштитно д...

Индустрија: Економија

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Наставник по музичко воспитување

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватно средно учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Раководител на општи и правни работи

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Професор по математика

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватно средно учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Доставувач

0 favorite Објавен: 22-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ Мебел-Ви

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Дооел Мебел-Ви Виница има потреба о...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за компјутер...

Индустрија: Графичка

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дом за стари лица Феникс Премиум п...