ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0favoriteОбјавен на: 12-06-2019  |  Компанија: Друштво за превозшпе...  |  Индустрија: Дистрибуција


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFLNF
Работно место: Обиколувач дистрибутер малопродажба
Компанија: Друштво за превозшпедицијатрговија и услуги М-К1 ЛОГИСТИК ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Дистрибуција
Реон: Гази Баба
Отворен од: 13-06-2019
Отворен до: 16-06-2019
Плата: 13000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Обиколувач дистрибутер малопродажба

8 favorite Објавен: 08-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Битола

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 17-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Битола

Оглас: ...

Службеник во дистрибуција

5 favorite Објавен: 13-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 11-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бима Логистика

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Компанија специјализирана за увоз, ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 27-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за производство и промет на...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 11-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бима Логистика

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Компанија специјализирана за увоз, ...

Останати огласи во ист регион

Лаборант

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Поликлиника Д-р ...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Vrabotuvam medicinski laborant so p...

Програмски асистент

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БАТО & ДИВАЈН

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Bato & Divajn Graphic Center – воде...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: monika

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Пишувам есеи/текстови на зададена т...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Галениум Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Галениум Фарм аптеки во Тинекс ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Шанкер/ка

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Џусико Компани

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Смути и џус бар Juicy&Co на фрекфен...