ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

0favoriteОбјавен на: 12-06-2019  |  Компанија: Трговец поединец за ...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFLMN
Работно место: Келнер
Компанија: Трговец поединец за угостителство ТРАЛЕ АГА Тања Иван Додева ТП Кочани
Индустрија: Угостителство
Реон: Кочани
Отворен од: 13-06-2019
Отворен до: 16-06-2019
Плата: 12800
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

КЕЛНЕР/КА И ШАНКЕР/КА

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: нема информација

Оглас: РЕСТОРАН БИСЕРА ИВ ИМА ПОТРЕБА О...

Келнер

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Шанкер

1 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕМЕНТ-КОМ ДООЕЛ Ра...

Индустрија: Угостителство

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕДО МЕДО ТРИ ДООЕЛ ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ИТНО СЕ ПОТРЕБНИ СПОСОБНИ ЛИЦА КОИ ...

Келнер

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Работник во производство

1 favorite Објавен: 10-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Филаделфија Дооел

Индустрија: Дрвна

Регион: Кочански

Оглас: Потребни се две лица за вработување...

Професор по германски јазик

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ЈА...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кочани

Оглас: ...

Референт за продажба

1 favorite Објавен: 20-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХЕНДИ ТЕЛЕКОМ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кочански

Оглас: Хенди Телеком,има потреба од рефере...

Продавач - консултант

7 favorite Објавен: 10-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Филаделфија Дооел

Индустрија: Трговија

Регион: Кочански

Оглас: Се барат продавачи за бела техника....

Лекар по општа медицина

15 favorite Објавен: 24-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Про Медика Кочани

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Кочани

Оглас: нема информација...

Оператор

5 favorite Објавен: 10-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Кочански

Оглас: ОПЕРАТОРИ НА УПЛАТНИ МЕСТА Осно...