ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Економист за платен промет

7favoriteОбјавен на: 11-06-2019  |  Компанија: КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА -...  |  Индустрија: Економија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFKKK
Работно место: Економист за платен промет
Компанија: КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА - ФИЛИЈАЛА ПРИЛЕП
Индустрија: Економија
Реон: Прилеп
Отворен од: 12-06-2019
Отворен до: 20-06-2019
Плата: 19174
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор за ризик и побарувања

0 favorite Објавен: 15-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Волво Македонија

Индустрија: Економија

Регион: Скопски

Оглас: За канцеларијата на ВОЛВО МАКЕДОНИЈ...

Професор по економски предмети

1 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Средно училиште на г...

Индустрија: Економија

Регион: Чаир

Оглас: ...

Економски техничар

0 favorite Објавен: 19-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП АНИДА БИЗНИС УСЛУ...

Индустрија: Економија

Регион: Куманово

Оглас: ...

Економист

0 favorite Објавен: 14-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Професор по економски предмети

1 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Средно училиште на г...

Индустрија: Економија

Регион: Чаир

Оглас: ...

Економски книговодител

0 favorite Објавен: 07-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Економија

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Едукатор

24 favorite Објавен: 25-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Edukativen centar Br...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Прилепски

Оглас: Интернационалната детска академија...

Готвач

2 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Возач на камион

2 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво со ограничен...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

9 favorite Објавен: 16-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Albedo-inzenering i ...

Индустрија: Инженерство

Регион: Прилеп

Оглас: Се бара машински инженер за прое...

Администратор за обработка на податоци

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сметковод...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Фарбар

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - Припрема /Одмастување на елементи...