ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

6favoriteОбјавен на: 10-06-2019  |  Компанија: Друштво за туристичк...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFJLJ
Работно место: Правник
Компанија: Друштво за туристички услуги и сместување СТОНЕБРИДГЕ - ХОТЕЛ ДОО Скопје
Индустрија: Право
Реон: Центар
Отворен од: 11-06-2019
Отворен до: 14-06-2019
Плата: 25000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Aдвокатски приправник

0 favorite Објавен: 30-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Ани Пивоваро...

Индустрија: Право

Регион: Куманово

Оглас: Адвокат Ани Пивоварова Јакимовск...

Правник

1 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВН Македонија Акцио...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за воздушен ...

Индустрија: Право

Регион: Чучер Сандево

Оглас: ...

Адвокатски приправник

3 favorite Објавен: 16-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Татјана Наце...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокат Татјана Нацевска бара Адвок...

Правник

9 favorite Објавен: 10-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР СЛОБОДАН ПОПОВ...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Адвокатски приправник

3 favorite Објавен: 31-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ADVOKAT ANI PIVOVARO...

Индустрија: Право

Регион: Кумановски

Оглас: Адвокат Ани Пивоварова Јакимовски, ...

Останати огласи во ист регион

Наставник по физичко воспитување

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватно средно учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Професор по биологија

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватно средно учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Професор по математика

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватно средно учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Раководител на општи и правни работи

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Доставувач

0 favorite Објавен: 22-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ Мебел-Ви

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Дооел Мебел-Ви Виница има потреба о...

Општ работник

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОРА ИНВЕСТ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат: ОПШТИ РАБОТНИЦИ со ис...

Останати огласи од иста компанија

Рецепционер

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туристичк...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...