ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на автомешалка

3favoriteОбјавен на: 05-06-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMFFNK
Работно место: Возач на автомешалка
Компанија: Друштво за производствопреработкапрометградежништво и превоз САТЕЛИТ 2001 ДОО увоз-извоз Куманово
Индустрија: Автомобилска
Реон: Куманово
Отворен од: 06-06-2019
Отворен до: 02-07-2019
Плата: 26000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Возач на автомешалка

0 favorite Објавен: 03-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Вулканизер

6 favorite Објавен: 29-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: TTG

Индустрија: Автомобилска

Регион: Штип

Оглас: Центар за гуми ТТГ ПитСтоп-Штип ...

Возач на патнички автомобили

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АВТООПРЕМА ДООЕЛ Ско...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Авто лимар

0 favorite Објавен: 15-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Vizbegovo, Skopje

Оглас: Се бара Авто лимар со минимум 10...

Монтер

0 favorite Објавен: 16-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Олди Реставрација

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Се бара Монтер со минимум 10 години...

Авто лимар

0 favorite Објавен: 16-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Олди Реставрација

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Се бара Авто лимар со минимум 10 го...

Останати огласи во ист регион

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мента Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара фармацевтски техничар или д...

Доктор по медицина

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Куманово

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Машински техничар

2 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фабрика за заварени ...

Индустрија: Машинство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Работник на едноставни работи во производството на текстил

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Производство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...