ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

РАБОТНИК ВО СКЛАД/ ТРГОВСКИ ПАТНИК СТРУМИЦА

32favoriteОбјавен на: 29-05-2019  |  Компанија: АНН2 доо  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLOJIL
Работно место: РАБОТНИК ВО СКЛАД/ ТРГОВСКИ ПАТНИК СТРУМИЦА
Компанија: АНН2 доо
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Струмица
Отворен од: 29-05-2019
Отворен до: 19-07-2019
Плата: бруто-33000ден. , нето- 21000ден
Број на работни места: 1
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Ние бараме:

•Желба за работа во динамична работна средина и работа под притисок;

•Спсобност за работа со клиенти – обслужување, подготовка на понуди, примање на порачки и нивна испорака до крајниот клиент;

•Инициативност, умеeње за запазување на рокови и исполнување на поставените задачи;

•4 часовни саботни дежурства;

•Работа на компјутер, основни офис програми, Internet, електронска пошта;

•Возачка дозвола - Б категорија.

 

 

Детали за огласот:

Ние сме трговска компаниja, која се занимава со дистрибуција и обслужување клиенти со бои и лакови во областа на мебелната индустрија. За складот во град Струмица, бараме ТРЕТ колега на работна позиција:

РАБОТНИК ВО СКЛАД/ ТРГОВСКИ ПАТНИК Ние

бараме:

•Желба за работа во динамична работна средина и работа под притисок;

•Спсобност за работа со клиенти – обслужување, подготовка на понуди, примање на порачки и нивна испорака до крајниот клиент;

•Инициативност, умеeње за запазување на рокови и исполнување на поставените задачи;

•4 часовни саботни дежурства;

•Работа на компјутер, основни офис програми, Internet, електронска пошта;

•Возачка дозвола - Б категорија.

 

Ќе одговарате за:

•Примање на порачки од клиентите од почеток до крај со нивна достава во нивниот реон;

•Чести патувања во одреден реон со ПРЕСПИВАЊЕ;

•РАЧНО подредуване на складот со материали – опаковки од 5-25 кг;

•Грижа за доверен служебен автомобил и друга службена техника;

•Одржување на канцеларијата – документацијата на фирмата, трговската документација, ред и чистота и др.;

 

Добивате:

•Службен телефон

•Дневници за службен пат

•Плата: бруто-33000ден. , нето- 21000ден.

 

Сите заинтересирани кандидати се поканети да се јават на тел. 034/348010 078/453322

Веб страна: www.lakove.bg
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХЕНДИ ТЕЛЕКОМ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струшки

Оглас: Хенди Телеком,партнери на оне.Вип...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 15-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: А&М Фашион Гроуп

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: A&M Clothes Jack & Jones Premium Re...

Продавач

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛИВАЛ ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Продавница за електроматеријали бар...

Службеник за продажба

0 favorite Објавен: 15-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

Асистент на продажба во продажниот салон во Сити Мол Скопје

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ уво...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: ·    ...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима Мебел ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Прима е најголемиот хрватски ланец ...

Останати огласи во ист регион

Бараме жени за работа во стакленици

1 favorite Објавен: 08-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме жени за работа во стаклен...

АГРОНОМ за полјоделство Бараме

2 favorite Објавен: 08-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме АГРОНОМ за полјоделство&n...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 13-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

10 favorite Објавен: 14-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме обични работници за одгле...

Магационер

1 favorite Објавен: 15-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 15-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...