ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општ работник

2favoriteОбјавен на: 25-05-2019  |  Компанија: Нала Дооел  |  Индустрија: нема информација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLOFKN
Работно место: Општ работник
Компанија: Нала Дооел
Индустрија: нема информација
Реон: Скопје
Отворен од: 25-05-2019
Отворен до: 10-06-2019
Плата: По договор
Број на работни места: 1
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Нала дооел - компанија која се бави со изработка на метални конструкции (огради,настешници,јарболи и тн.)  со 30 годишно постоење на пазарот има потреба од општ работник со или без работно искуство.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Кројач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Работник на бензинска пумпа

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Боговиње

Оглас: ...

Возач на комби

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛАКИ ДООЕЛ Експорт-И...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: омегафарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ОМЕГАФАРМ,работна единица Аптек...

Тим лидер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Profil Group

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопје

Оглас:   Доколку имате 2 ил...

Магационер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Касиер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво ДИВ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛАКИ ДООЕЛ Експорт-И...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ по општа медицин...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...