ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на товарно возило

0favoriteОбјавен на: 20-05-2019  |  Компанија: Трговско друштво за ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLNKMO
Работно место: Возач на товарно возило
Компанија: Трговско друштво за промет на големо и мало производство и услуги НЕПТУН МАКЕДОНИЈА ДОО експорт-импорт Скопје
Индустрија: Разни области
Реон: Бутел
Отворен од: 21-05-2019
Отворен до: 24-05-2019
Плата: 18000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Боговиње

Оглас: ...

Специјалист за техничка поддршка

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНПЛЕЕР ХУБ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Keemotion is a market-leader in aut...

Шивач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Шивач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Делчево

Оглас: ...

Возач на комби

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Готвач

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Restaurant Big Fish

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Заради проширување на обемот на раб...

Тим лидер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Profil Group

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопје

Оглас:   Доколку имате 2 ил...

Работник за едноставни работи на производствена линија

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за истражува...

Индустрија: Производство

Регион: Центар

Оглас: ...

Директор

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКЕДОНИЈА СООБРАЌАЈ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Програмски асистент

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БАТО & ДИВАЈН

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Bato & Divajn Graphic Center – воде...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛАКИ ДООЕЛ Експорт-И...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...