ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Специјалист за човечки ресурси

1favoriteОбјавен на: 15-05-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Консалтинг,тренинг и...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLNHFL
Работно место: Специјалист за човечки ресурси
Компанија: Приватна здравствена установа-Специјална болница по нефрологија со дијализа ДИАМЕД Скопје
Индустрија: Консалтинг,тренинг и човечки ресурси
Реон: Ѓорче Петров
Отворен од: 16-05-2019
Отворен до: 19-05-2019
Плата: 18000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Специјалист за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Заштитно трговско др...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Струга

Оглас: ...

FINANCIAL ANALYST

0 favorite Објавен: 31-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фронтвисе Гроуп ДОО

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Скопски

Оглас: We are convinced that pro-activenes...

менаџер

1 favorite Објавен: 14-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИТЛОГИСТИКА ДООЕЛ СК...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: нема информација

Оглас: Paragon стажирање е дел од Parag...

Специјалист за човечки ресурси

2 favorite Објавен: 13-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Центар

Оглас: ...

менаџер

1 favorite Објавен: 15-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИТЛОГИСТИКА

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Скопски

Оглас: Paragon стажирање е дел од Paragon ...

Consultant

3 favorite Објавен: 31-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фронтвисе Гроуп ДОО

Индустрија: Човечки ресурси

Регион: Скопски

Оглас: We are convinced that pro-activenes...

Останати огласи во ист регион

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз и ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИЗВРШИТЕЛ МЕТОДИЈА К...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Кустос

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Република Македонија...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Козметичар

1 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НАТУРАЛ КООЗМЕТИК ДО...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Медицинска сестра - техничар

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Феникс Премиум...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...