ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

25favoriteОбјавен на: 14-05-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLNFKI
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа - ординација по општа медицина МХ СИТИ МЕДИКА Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Карпош
Отворен од: 15-05-2019
Отворен до: 24-06-2019
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Доктор по општа медицина

1 favorite Објавен: 06-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ХЕАЛТХ ГЕНЕРАТОР ДОО...

Индустрија: Медицина

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 17-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Домаќин-економ

0 favorite Објавен: 10-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Домар за работа во старски дом Терз...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 16-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Тетово

Оглас: ...

Лаборант

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Поликлиника Д-р ...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Vrabotuvam medicinski laborant so p...

Негувателка

1 favorite Објавен: 16-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПУСЗ  ФЕНИКС ПРЕМИУМ има по...

Останати огласи во ист регион

Store Manager

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: COMPANY DESCRIPTION All A...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Монтажер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Blic Gard

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Инсталација на громобранска заштита...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Галениум Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Галениум Фарм аптеки во Тинекс ...

Електричар

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРО МЕ-НА Дооел ...

Индустрија: Енергетика

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Sales agent

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: интермак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Поради отварање на нова канцеларија...

Останати огласи од иста компанија

Доктор по општа медицина

4 favorite Објавен: 22-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Карпош

Оглас: ...