ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници

8favoriteОбјавен на: 14-05-2019  |  Компанија: ДПУТ Бучен Козјак ДО...  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLMOGJ
Работно место: Општи работници
Компанија: ДПУТ Бучен Козјак ДОО
Индустрија: Производство
Реон: Куманово
Отворен од: 14-05-2019
Отворен до: 31-05-2019
Плата: по договор
Број на работни места: 4
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

-ССС

-Способност за физичка работа (тежина до 20кг)

-Флексибилност при работно време

- Желба за работа

- Лојалност

Детали за огласот:

ДПУТ Бучен Козјак Доо бара општи работници за во производство на сирење.

Испратете ја Вашата апликација на е-mail или јавете се на лице за контакт за подетални информации

Веб страна: www.bucenkozjak.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Оператор

0 favorite Објавен: 14-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Егзекјутив Срч Конса...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Нашиот клиент APTIV е реномирана ин...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 17-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Производство

Регион: Центар

Оглас: ...

Помошник/чка

0 favorite Објавен: 13-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тре зета МК

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: имаме потреба од лице со познавање ...

Специјалист за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 13-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: САМЕРИМПЕКС ИМПУЛСИ ...

Индустрија: Производство

Регион: Струга

Оглас: Самеримпекс Импулси (www.impulsi...

Практикант

1 favorite Објавен: 19-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Zamafin

Индустрија: Производство

Регион: Охридски

Оглас: Потребно е да се исполнат следниве ...

Инженер за организација на производството

0 favorite Објавен: 17-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МУРАТ ВИРИНГ СИСТЕМС...

Индустрија: Производство

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Контролор на оперативна подготовка на податоци

3 favorite Објавен: 18-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

9 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Дистрибутер

6 favorite Објавен: 11-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Brza Pratka

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Кумановски

Оглас: Компанија која се занимава со доста...

Водител на машина

1 favorite Објавен: 05-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Куманово

Оглас: ...