ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници

8favoriteОбјавен на: 14-05-2019  |  Компанија: ДПУТ Бучен Козјак ДО...  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLMOGJ
Работно место: Општи работници
Компанија: ДПУТ Бучен Козјак ДОО
Индустрија: Производство
Реон: Куманово
Отворен од: 14-05-2019
Отворен до: 31-05-2019
Плата: по договор
Број на работни места: 4
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

-ССС

-Способност за физичка работа (тежина до 20кг)

-Флексибилност при работно време

- Желба за работа

- Лојалност

Детали за огласот:

ДПУТ Бучен Козјак Доо бара општи работници за во производство на сирење.

Испратете ја Вашата апликација на е-mail или јавете се на лице за контакт за подетални информации

Веб страна: www.bucenkozjak.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 14-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Јока

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: МЛЕКАРА ЈОКА, една од нај големите ...

Работник за едноставни работи на производствена линија

0 favorite Објавен: 17-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Заштитно друштво за ...

Индустрија: Производство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Лимар

3 favorite Објавен: 06-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Турист Инжинеринг ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Охридски

Оглас: Turist Inzinering DOOEL Ohrid ima p...

Организатор на работа во претпријатие

0 favorite Објавен: 06-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГАЛЕНИУС ФАРМ ДОО Ск...

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Poradi zgolemen obem na rabota p...

Организатор

3 favorite Објавен: 08-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Galenius farm Doo

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголем обем на работа потреб...

Електротехничар за производство на електрична енергија

1 favorite Објавен: 09-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Професор по англиски јазик

1 favorite Објавен: 16-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОГРЕСС ДООЕЛ Куман...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Куманово

Оглас: ...

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

2 favorite Објавен: 16-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Земјоделска задруга ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Оператор

4 favorite Објавен: 03-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: казино

Индустрија: - Нема информација

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара 2 девојки за работа во Кази...

Prodavac/ka za vo market

9 favorite Објавен: 07-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕЛИДА ДОО Куманово

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Куманово

Оглас: Елида Маркети има потреба од раб...

Готвач

0 favorite Објавен: 09-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

ADMINISTRATIVE ASSISTANT IN CALL CENTER

5 favorite Објавен: 13-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Compass Management I...

Индустрија: Услуги

Регион: Куманово

Оглас: Цомпасс Манагемент Интернатионал...