ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Воспитувач

8favoriteОбјавен на: 13-05-2019  |  Компанија: Приватен Центар за р...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLMNIF
Работно место: Воспитувач
Компанија: Приватен Центар за ран детски развој БОНБОНЧИЊА Битола
Индустрија: Образование и наука
Реон: Битола
Отворен од: 14-05-2019
Отворен до: 17-05-2019
Плата: 12882
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Професор по ликовна уметност

1 favorite Објавен: 12-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПСУ Алгоритам Центар

Индустрија: Образование и наука

Регион: нема информација

Оглас: Гимназија Алгоритам вработува...

Наставник

0 favorite Објавен: 13-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПСУ Алгоритам Центар

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Гимназија Алгоритам вработува 1 ...

Наставник

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Gimnazija Algoritam

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Гимназија Алгоритам вработува 1 ...

Профеоср по математика

0 favorite Објавен: 12-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПСУ Алгоритам Центар

Индустрија: Образование и наука

Регион: нема информација

Оглас: Гимназија Алгоритам вработува...

Наставен и ненаставен кадар

0 favorite Објавен: 19-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПСУ МАКСИМИЛИЈАН

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: ПСУ Максимилијан има потреба од сле...

Наставник

3 favorite Објавен: 13-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Курсеви за странски ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Приватно училиште за странски јазиц...

Останати огласи во ист регион

Економист за банкарство

1 favorite Објавен: 19-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Централна кооператив...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Битола

Оглас: ...

Административен службеник

5 favorite Објавен: 16-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Возач на камион

1 favorite Објавен: 16-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Графички дизајнер

2 favorite Објавен: 15-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нова Солутионс ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Има ли junior графички дизајнер? Да...

Општ работник

3 favorite Објавен: 16-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...