ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Medicinska sestra so polozen drzaven ispit

4favoriteОбјавен на: 09-05-2019  |  Компанија: PZU DR LENCE MATKOVA  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLMKIO
Работно место: Medicinska sestra so polozen drzaven ispit
Компанија: PZU DR LENCE MATKOVA
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Струмица
Отворен од: 09-05-2019
Отворен до: 23-05-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Завршено средно медицинско училиште

Детали за огласот:

Се бара медицинска сестра со положен државен испит.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Стоматолошка сестра

1 favorite Објавен: 17-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОНИКС-ДЕНТ Скопје

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ОНИКС-ДЕНТ Скопје има потреба о...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Тетово

Оглас: ...

Оператор на медицинска опрема

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Медицина

Регион: Велес

Оглас: ...

Возач

1 favorite Објавен: 13-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: т.д.Астра-М дооел Ск...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Се бара возач за дистрибуција на ст...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 17-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна установа за...

Индустрија: Медицина

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Сметководител/Accountant

1 favorite Објавен: 19-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Специјална Болни...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Потребни карактеристики и вештин...

Останати огласи во ист регион

Електричар

0 favorite Објавен: 14-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРО - М ДООЕЛ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Струмички

Оглас: Фирма има потреба од електричар со ...

Општ работник

2 favorite Објавен: 31-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Дистрибутер - Струмица

7 favorite Објавен: 04-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмица

Оглас:   ЦЕРМАТ ДОО има пот...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 31-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Solidis

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Обични работници одгледување расте...

Фармацевт Струмица, Босилово

4 favorite Објавен: 06-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Копанијата има потреба од диплом...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 31-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Solidis

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Агроном Струмица, Босилово Бар...