ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

poveke pozicii

3favoriteОбјавен на: 07-05-2019  |  Компанија: SFC DOOEL  |  Индустрија: Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLMHNL
Работно место: poveke pozicii
Компанија: SFC DOOEL
Индустрија: Маркетинг
Реон: Скопје
Отворен од: 07-05-2019
Отворен до: 17-05-2019
Плата: 12000-39000
Број на работни места: по стандарди на компанија
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

мин ССС

амбициозност

возило за работа во подготвителниот период

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

АГЕНТ ЗА ПРОДАЖБА / ДИРЕКТНА И ТЕЛЕФОНСКА

0 favorite Објавен: 30-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ВИЗИТИНГ ИНФО ДОО

Индустрија: Маркетинг

Регион: Македонија

Оглас: БИЗНИС ИД – платформа за д...

SEM/PPC specialist

0 favorite Објавен: 19-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: LeanSEM

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Do you crave a job that pays you...

Junior Graphic Designer

0 favorite Објавен: 31-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за одржливи ...

Индустрија: Маркетинг

Регион: нема информација

Оглас: Има ли junior графички дизајнер?...

Персонал за продажба

1 favorite Објавен: 16-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Битола

Оглас: За потребите на нашата малопрода...

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 20-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Елком Груп ДОО

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Вработени во маркетинг и продажба&n...

Media Planner & Junior Media Planner

5 favorite Објавен: 22-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за медиумски...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Direct Media United Solutions e ...

Останати огласи во ист регион

Медицинска сестра - техничар

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Феникс Премиум...

Службеник за продажба

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

сметководител

1 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НАТУРАЛ КООЗМЕТИК ДО...

Индустрија: Сметководство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Негувателка

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Феникс Премиум...

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 20-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Елком Груп ДОО

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Вработени во маркетинг и продажба&n...