ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Архитект / Градежен инженер

4favoriteОбјавен на: 03-05-2019  |  Компанија: ДГТУ ЕВРОГРАДБА ИНЖЕ...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLMFFM
Работно место: Архитект / Градежен инженер
Компанија: ДГТУ ЕВРОГРАДБА ИНЖЕНЕРИНГ - дооел с.Владиевци бр.23
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Струмица
Отворен од: 03-05-2019
Отворен до: 21-05-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Овластување Б за изведба и Овластување Б за надзор . Заинтересираните кандидати да испратат CV на контакт емаилот.

Детали за огласот:

ДГТУ ЕВРОГРАДБА ИНЖЕНЕРИНГ - дооел с.Владиевци бр.23 Василево има потреба од вработување на градежен инженер/архитект. 

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Лице за безбедност и заштита при работа

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Оглас за работна позиција: Стручно ...

Економист

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КОП ИНЖЕНЕРИНГ доое...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Фиримата Коп инженерниг има потр...

Архитект

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Оглас за работна позиција: Одговор...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и ...

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MARIVA INVEST

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирма има потреба од елект...

Останати огласи во ист регион

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

2 favorite Објавен: 28-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Staklo Stil

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Бараме работници за во стаклара со ...

Општ работник

5 favorite Објавен: 14-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

1 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Струмица

Оглас: ...

Дистрибутер

1 favorite Објавен: 15-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмички

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистрибут...

Возач на товарно возило

3 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

РАБОТНИК ВО СКЛАД/ ТРГОВСКИ ПАТНИК СТРУМИЦА

1 favorite Објавен: 22-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АНН2 доо

Индустрија: трговска компаниja

Регион: Струмица

Оглас: Ќе одговарате за: ...