ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач – дистрибутер

8favoriteОбјавен на: 02-05-2019  |  Компанија: Дооел Гинико Логисти...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLLNLO
Работно место: Возач – дистрибутер
Компанија: Дооел Гинико Логистик
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Охрид Струга
Отворен од: 02-05-2019
Отворен до: 16-05-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: Дистрибутер
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ССС

Познаање на реонот и дистрибуцијата

Детали за огласот:

Амбулантна продажба  и достава на роба

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист за продажба

1 favorite Објавен: 23-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КОСМОС ГРУП

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: Ако сте амбициозни,комуникативни,...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Општ магацински работник

1 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Френки ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: ФРЕНКИ ДОО има потреба од работник ...

Комерцијалист

2 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво со ограничен...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Data Collection and Analysist

0 favorite Објавен: 23-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интерактиве солутион...

Индустрија: Е-комерц

Регион: Охридски

Оглас: A 100% foreign investment company i...

Продавач

0 favorite Објавен: 23-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДРУШТВО ЗА ПРОИЗВОДС...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Ванако Трејд како продажен салон за...

Останати огласи во ист регион

Дистрибутер

2 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЏОБ 2011

Индустрија: Производство

Регион: Западна Македонија

Оглас: Приватната Агенција за вработување ...

Машински техничар

3 favorite Објавен: 08-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛТХ Леарница ДООЕЛ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Охридски, Ресенски, ...

Оглас: Оператор на ЦНЦ машини Опис на зад...