ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Работник на едноставни дрвопреработувачки работи

0favoriteОбјавен на: 22-04-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Дрвна


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLLGOI
Работно место: Работник на едноставни дрвопреработувачки работи
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги ЕУРОПАК увоз-извоз ДООЕЛ Струмица
Индустрија: Дрвна
Реон: Струмица
Отворен од: 23-04-2019
Отворен до: 26-04-2019
Плата: 14000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Работник во Производство

2 favorite Објавен: 24-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ Еко Стил

Индустрија: Дрвна

Регион: Струмица

Оглас: Еко Стил има потреба од работник...

Работник на едноставни дрвопреработувачки работи

2 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дрвна

Регион: Виница

Оглас: ...

Столари

1 favorite Објавен: 25-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопје

Оглас: Саба Инженеринг вработува Столар...

Работник

0 favorite Објавен: 25-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ Еко Стил

Индустрија: Дрвна

Регион: Струмички

Оглас: .. МЕБЕЛ ЕКО СТИЛ ... Имаш позна...

Столар

0 favorite Објавен: 24-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ Еко Стил

Индустрија: Дрвна

Регион: Струмица

Оглас: Еко Стил има потреба од работник...

Столар

0 favorite Објавен: 24-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Saba Inzenering

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопски

Оглас: Саба Инженеринг ДОО Скопје вработув...

Останати огласи во ист регион

Касиер/ка

5 favorite Објавен: 15-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАМ ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: КАМ е единствен синџир на маркети в...

Раководител

3 favorite Објавен: 15-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАМ ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: КАМ е единствен синџир на маркети в...

Возач на товарно возило

2 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Општи работници

2 favorite Објавен: 17-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Струмица

Оглас: Работа на машина за изработа и п...

Градежен инженер/Архитект

0 favorite Објавен: 06-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DGTU EVROGRADBA INZH...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмички

Оглас: Друштво за градежништво, трговија и...

Административен асистент

1 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Френки ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: ФРЕНКИ ДОО има потреба од администр...