ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК – ФАКТУРИСТ

0favoriteОбјавен на: 20-04-2019  |  Компанија: Друштво за производ...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLLFNM
Работно место: АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК – ФАКТУРИСТ
Компанија: Друштво за производство и трговија КОМПАНИЈА ВЕЛКОСКИ ДОО увоз-извоз Скопје
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 20-04-2019
Отворен до: 30-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Потребни квалификации:

Минимум завршено средно образование Познавање на работа со компјутер (MS Office пакет програми)
Детали за огласот:

Основни работни задачи:

Работа на компјутер, внесување податоци Водење евиденција на дневно ниво Прием на повици и комуникација со клиенти

Очекувани способности и вештини:

Одлични организациски вештини и способност за одредување приоритет Самоиницијативен, снаодлив и тимски работник Одлични комуникациски и презентациски вештини Аналитички способности, упорни и енергични Амбициозност и мотивираност, со желба за континуирана надградба Позитивен пристап
Веб страна: www.velkoski.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 23-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАЛИНТИКА ДООЕЛ Гевг...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Асистент на продажба: K A Λ И – Sho...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: УНИВЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Младинска книга

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Младинска книга, реномирана меѓунар...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: УНИВЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производно трговско ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Општ магацински работник

1 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Френки ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: ФРЕНКИ ДОО има потреба од работник ...

Останати огласи во ист регион

Економист

1 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Економија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Наставник

1 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЗДРУжЕНИЕ ЦЕНТАР ЗА ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Карпош

Оглас: ...

Full stack developer

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Totality

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Company introduction Totality is a...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и ...

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕТТ инженеринг корп ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Отворени работни позиции за електро...