ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Соработник за Човечки Ресурси

2favoriteОбјавен на: 19-04-2019  |  Компанија: ПЗУ Специјална Болни...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLLFIF
Работно место: Соработник за Човечки Ресурси
Компанија: ПЗУ Специјална Болница ДИАМЕД Скопје
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 19-04-2019
Отворен до: 27-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

·          ВСС Правенфакултет

·          Најмалку 3 години претходно работно искуство на наведената позиција

·          Предност е претходно работно искуство во здравствена установа

·          Одлично познавање на Англиски јазик

·          Предност е познавање на Германски јазик

·          Работа со компјутери и одлично познавање на MS Office

Детали за огласот:

Интернационална компанија за потребите нa работниот процес објавува оглас за работнo место:  Соработник за човечки ресурси

  

Потребни карактеристики и вештини:

·          Способност за брзо учење

·          Развиени комуникациски вештини

·          Организираност, самоиницијативност, стручност и проактивност

 

Што нудиме:

·          Можност за професионален развој и надоградба

·          Солидни и редовни месечни примања согласно законската и подзаконската регулатива во РМ

·          Размена на интернационални искуства

 

Доколку ги исполнувате наведените услови и сакате да работите во динамична интернационална компанија, со можност за професионално усовршување и напредување, Вашата биографија, со задолжително наведување на работната позиција за која се пријавувате, доставете ја најдоцна до 27.04.2019 година на следниот e-mail: frosina.filipova@dmed-healthcare.com

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУСЗ Геромедикал Фен...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дом за стари лица Геромедикал Феник...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АНИК МЕДИКА с. Никуш...

Индустрија: Медицина

Регион: Липково

Оглас: ...

Медицинска сестра

3 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Карпош

Оглас: ...

Психијатар

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУСЗ Геромедикал Фен...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Еумедика плус има потреба од До...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУСЗ Геромедикал Фен...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дом за стари лица Геромедикал Феник...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУ ЛАБОС

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Потребни се негователки за работа в...

Останати огласи во ист регион

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕТТ инженеринг корп ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Отворени работни позиции за електро...

Економист

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Саба Инженеринг

Индустрија: Економија

Регион: Скопски

Оглас: Евиденција, архивирање на документи...

Администратор

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Директор

0 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Рефреш Џус Бар

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: РЕФРЕШ ЏУС БАР во центар на градот ...

Full stack developer

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Totality

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Company introduction Totality is a...