ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Графички дизајнер

0favoriteОбјавен на: 19-04-2019  |  Компанија: ДИГИЛЛУСИОН ДОО Бито...  |  Индустрија: Графичка


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKOOJ
Работно место: Графички дизајнер
Компанија: ДИГИЛЛУСИОН ДОО Битола
Индустрија: Графичка
Реон: Битола
Отворен од: 20-04-2019
Отворен до: 23-04-2019
Плата: 12600
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Графички дизајнер

1 favorite Објавен: 07-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Графичка

Регион: Кочани

Оглас: ...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 21-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Графичка

Регион: Штип

Оглас: ...

Фотограф

1 favorite Објавен: 10-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фото Илчо Јуниор Пап...

Индустрија: Графичка

Регион: Битолски

Оглас: Lice za rabota vo foto studio FOTO ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 22-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БАТО & ДИВАЈН

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Bato&Divajn Graphic Center водечка ...

Digital Marketing Specialist

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Trodat Pecat Graver

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: За Тродат Печат Гравер ДОО: Со п...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БАТО & ДИВАЈН

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Водечката компанија во графичката и...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

1 favorite Објавен: 21-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕРИ ЦОРПОРАТИОН ДОО ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Фарбар на произведена стока

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МОНТИНГ ИНЖЕНЕРИНГ Д...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Програмер

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

сметководител

3 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Сметководство

Регион: Битола

Оглас: ...

Сообраќаен инженер

1 favorite Објавен: 20-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битола

Оглас: ИНТ Глобал Инженеринг има потреб...