ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Трговски патник

11favoriteОбјавен на: 18-04-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Дрвна


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKNOO
Работно место: Трговски патник
Компанија: Друштво за трговија А.Н.Н.2 ПРЕМАЗИ ДОО Струмица
Индустрија: Дрвна
Реон: Струмица
Отворен од: 18-04-2019
Отворен до: 11-05-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

Ние сме трговска компаниja, која се занимава со дистрибуција и обслужување клиенти со бои и лакови во областа на мебелната индустрија. За складот во град Струмица, бараме ТРЕТ колега на работна позиција:

 

РАБОТНИК ВО СКЛАД/ ТРГОВСКИ ПАТНИК 

 

Ние бараме:

•Желба за работа во динамична работна средина и работа под притисок;

•Спсобност за работа со клиенти – обслужување, подготовка на понуди, примање на порачки и нивна испорака до крајниот клиент;

•Инициативност, умеeње за запазување на рокови и исполнување на поставените задачи;

•4 часовни саботни дежурства;

•Работа на компјутер, основни офис програми, Internet, електронска пошта;

•Возачка дозвола - Б категорија. 

 

Ќе одговарате за:

•Примање на порачки од клиентите од почеток до крај со нивна достава во нивниот реон;

•Чести патувања во одреден реон со ПРЕСПИВАЊЕ;

•РАЧНО подредуване на складот со материали – опаковки од 5-25 кг;

•Грижа за доверен служебен автомобил и друга службена техника;

•Одржување на канцеларијата – документацијата на фирмата, трговската документација, ред и чистота и др.;

•Плата:    бруто-33000ден. , нето- 21000ден.

 

 Сите заинтересирани кандидати се поканети да се јават на тел. 034/348010 078/453322

 

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Општ работник

0 favorite Објавен: 05-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Карат-М

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопски

Оглас: Карат-М е компанија за продажба на ...

Општи работници

0 favorite Објавен: 04-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Производнотрговско и...

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопје

Оглас: Карат-М е компанија за продажба ...

Magacioner

0 favorite Објавен: 04-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Производнотрговско и...

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопје

Оглас: Карат-М е компанија која повеќе ...

Работник на обработка третирање на дрва

0 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производнотрговско и...

Индустрија: Дрвна

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Столар

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dot Mebel

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопски

Оглас: • ДОТ Мебел - фирма за производство...

помошник столар

0 favorite Објавен: 26-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инженерин...

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопје

Оглас:  ДОТ Мебел - фирма за произ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лаки егзотик

Индустрија: Ветерина

Регион: Струмички

Оглас: Pet shop laki egzotik bara prodavac...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: NEIMAR

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмички

Оглас: Градежна компанија има потреба од г...

менаџер

0 favorite Објавен: 08-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Струмички

Оглас: ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ И ВЕШТИНИ: •...

Возач на камион

1 favorite Објавен: 16-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ЈАВОР-ТРАНС ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Автомеханичар мајстор

0 favorite Објавен: 19-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризам и...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Струмица

Оглас: ...

Бараме жени за работа во стакленици

1 favorite Објавен: 04-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: Земјоделство

Регион: Струмица

Оглас: Бараме жени за работа во стаклен...