ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Козметичар

1favoriteОбјавен на: 17-04-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Убавина и здравје


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKNFF
Работно место: Козметичар
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги АН-ВИ БЕСТ увоз-извоз ДООЕЛ Битола
Индустрија: Убавина и здравје
Реон: Битола
Отворен од: 18-04-2019
Отворен до: 21-04-2019
Плата: 12600
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Козметичар

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕСТ ТРЕЈДИНГ КОМПАН...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Центар

Оглас: ...

Козметичар/ка, Дизајнер/ка на нокти, Фризер/ка , Масер/ка и Хигиеничарка

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕСИ (Employment Serv...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: нема информација

Оглас: За вработување во нов и ексклузи...

kozmeticar , frizer i maserka

0 favorite Објавен: 23-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: THE BEAUTY ROOM BY P...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопје

Оглас: ...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 15-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лилија Сикрет ДООЕЛ ...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Салон за убавина Лилија Сикрет има ...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 06-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: студио бад хеад

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: ФРИЗЕР ЗА МАЖИ...

Козметичар

0 favorite Објавен: 28-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги и ...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

2 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Агроном за заштита на растенијата

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БЛАМЕЈА

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Информатички инженер

1 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Продавач

3 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

1 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МОНТИНГ ИНЖЕНЕРИНГ Д...

Индустрија: Производство

Регион: Битола

Оглас: ...

Оператор на CNC машина

1 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АА

Индустрија: Производство

Регион: Битолски

Оглас: Компанијата АЛНАСЕР 2000 - ГЕРМИНА ...