ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Доктор по стоматологија

0favoriteОбјавен на: 17-04-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Стоматологија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKMMG
Работно место: Доктор по стоматологија
Компанија: Приватна здравствена установа-Ординација по општа стоматологија ДЕНТИЦИЈА Гевгелија
Индустрија: Стоматологија
Реон: Гевгелија
Отворен од: 18-04-2019
Отворен до: 21-04-2019
Плата: 45000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 21-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Центар

Оглас: ...

Стоматолошка сестра

3 favorite Објавен: 10-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пзу Д-р Трајановски

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Стоматолошка ординација Пзу Д-р Тра...

Референт

0 favorite Објавен: 09-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медицина Дооел

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Медицина дооел - Скопје , в...

Стоматолог

1 favorite Објавен: 08-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-Р АФРИМ

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ д-р Африм има потреба од стомат...

Останати огласи во ист регион

Келнер

0 favorite Објавен: 21-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БОЛАХУЛИ ДООЕЛ Гевге...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Инженер-технолог за производство

0 favorite Објавен: 21-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИЕМ - ГП ДОО Гевгел...

Индустрија: Производство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Инженер-технолог за производство

0 favorite Објавен: 21-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИЕМ - ГП ДОО Гевгел...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Возач на камион

2 favorite Објавен: 13-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 13-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 19-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...