ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Специјалист за човечки ресурси

1favoriteОбјавен на: 17-04-2019  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Консалтинг,тренинг и...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKMKH
Работно место: Специјалист за човечки ресурси
Компанија: Друштво за угостителство и туризам КОРОНА ИНТЕРНАЦИОНАЛ ДОО експорт-импорт Скопје-Подружница ХОТЕЛ АПОЛОНИЈА Гевгелија
Индустрија: Консалтинг,тренинг и човечки ресурси
Реон: Гевгелија
Отворен од: 18-04-2019
Отворен до: 21-04-2019
Плата: 12500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

менаџер

2 favorite Објавен: 14-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИТЛОГИСТИКА ДООЕЛ СК...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: нема информација

Оглас: Paragon стажирање е дел од Parag...

Специјалист за човечки ресурси

2 favorite Објавен: 13-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Центар

Оглас: ...

Специјалист за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 22-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТТК БАНКА АД Скопје

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Центар

Оглас: ...

Специјалист за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 22-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АИТОНИКС АД Скопје

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Центар

Оглас: ...

Consultant

3 favorite Објавен: 31-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фронтвисе Гроуп ДОО

Индустрија: Човечки ресурси

Регион: Скопски

Оглас: We are convinced that pro-activenes...

менаџер

1 favorite Објавен: 15-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИТЛОГИСТИКА

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Скопски

Оглас: Paragon стажирање е дел од Paragon ...

Останати огласи во ист регион

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 13-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Транспортен работник

1 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производ...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 19-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Возач на комбибус

0 favorite Објавен: 22-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Магационер

1 favorite Објавен: 13-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Портир заштита на лица и имот

1 favorite Објавен: 22-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Осигурување

Регион: Гевгелија

Оглас: ...