ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

6favoriteОбјавен на: 16-04-2019  |  Компанија: Друштво за консалтин...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKLLO
Работно место: Правник
Компанија: Друштво за консалтинг ГРАНТ ТОРНТОН КОНСАЛТИНГ ДОО Скопје
Индустрија: Право
Реон: Центар
Отворен од: 17-04-2019
Отворен до: 20-04-2019
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Адвокатски приправник

2 favorite Објавен: 12-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: адвокатска канцелари...

Индустрија: Право

Регион: Скопје

Оглас: Адвокатска канцеларија Алексов и...

Правник

0 favorite Објавен: 19-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Право

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Правник

23 favorite Објавен: 25-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ЕЛЕНА КОЦЕВС...

Индустрија: Право

Регион: Чаир

Оглас: ...

Адвокатски приправник

1 favorite Објавен: 13-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: адвокатска канцелари...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија Алексов има ...

Адвокат

23 favorite Објавен: 08-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Адвокатско друштво Д...

Индустрија: Право

Регион: Скопје

Оглас: Адвокат...

Адвокат

14 favorite Објавен: 09-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Advokatsko drushtvo ...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокат ...

Останати огласи во ист регион

Кустос

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Република Македонија...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз и ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ Акционерск...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Женски фризер

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НАТУРАЛ КООЗМЕТИК ДО...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз и ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРАНЗИТКОНЕКТ ДОО Ск...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...