ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Шофер на камион со Ц-категорија

3favoriteОбјавен на: 15-04-2019  |  Компанија: СТОВАРИШТЕ ПЛАНУМ  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKKMF
Работно место: Шофер на камион со Ц-категорија
Компанија: СТОВАРИШТЕ ПЛАНУМ
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Струга
Отворен од: 15-04-2019
Отворен до: 30-04-2019
Плата: по договор
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

Шофер на камион со Ц-категорија, со или без работно искуство.

Детали за огласот:

Стовариште Дооел Планум има потреба од шофер со Ц-категорија со или без работно искуство.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Домаќин-економ

1 favorite Објавен: 14-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ofis bilding menadzm...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: ODRZUVANJE NA DVOR - POT...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Elkom

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмички

Оглас: -со или без работно искуство -еле...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

Архитект

0 favorite Објавен: 17-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за архитекто...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Лимар

0 favorite Објавен: 14-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: орбита констракшн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирма има потреба од лимар...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за управувањ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Оператор

0 favorite Објавен: 06-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Болд Девелопмент

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Струшки

Оглас: Bold Development, an English outsou...

Шпедитер

4 favorite Објавен: 06-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Карго Шпедиција

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Струшки

Оглас: Шпедиција има потреба од цариски за...

Келнер

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФРЕНДС ЕНД ФЕМИЛИ 20...

Индустрија: Угостителство

Регион: Струга

Оглас: ...

Диспечер/ка

1 favorite Објавен: 17-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БИЗИ ГРУП ДОО

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Струшки

Оглас: 2 ново отворени позиции за диспечер...

Специјалист за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 13-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: САМЕРИМПЕКС ИМПУЛСИ ...

Индустрија: Производство

Регион: Струга

Оглас: Самеримпекс Импулси (www.impulsi...

Специјалист за човечки ресурси

1 favorite Објавен: 14-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Самеримпекс - Импулс...

Индустрија: Производство

Регион: Струшки

Оглас: Самеримпекс Импулси (www.impulsi.co...