ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач

0favoriteОбјавен на: 15-04-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGLKKLM
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за трговија и услуги ПАДЕДЕ 2002 ДОО увоз-извоз Скопје
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 15-04-2019
Отворен до: 30-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

*Завршено минимум ССС

*Основно познавање на англиски јазик и работа со компјутери

*Предходно работно искуство на иста или слична позиција

Детали за огласот:

ПАДЕДЕ 2002 има потреба од продавач за работа во салон за санитарии во нас.Аеродром.

Сите заинтересирани кандидати можат да достават кратка биографија со слика на следниот email:padede2002@live.com

Веб страна: www.padede2002.com
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: padede2002@live.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Касиер/ка и Продавачи

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Влае

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Монтер

1 favorite Објавен: 23-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кристина - ДАМИЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Салон за мебел Кристина ДАМИЛ има п...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Општ магацински работник

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Елка Интернационал

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Реномирана фирма од областа на трго...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Сингелик

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Директор на продажба

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНОС-ПАК ДОО Струмиц...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струмица

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ИН...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен техничар

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИНОХИДРО КОРПОРЕЈШ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Работник за едноставни работи на производствена линија

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Бутел

Оглас: ...

Економист

1 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОПАНСКА БАНКА АД -...

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

ПОЛО маркет - Касиер

1 favorite Објавен: 23-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Поло маркет има потреба о...

М1 КИОСК - БИСЕР - Продавач

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Распишуваме оглас за работно мес...