ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Шалтерски службеник во патнички и туристички агенции

0favoriteОбјавен на: 15-04-2019  |  Компанија: Друштво за транспорт...  |  Индустрија: Туризам


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKKKK
Работно место: Шалтерски службеник во патнички и туристички агенции
Компанија: Друштво за транспорттрговија и услуги ВИСТА ТУРС ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Туризам
Реон: Аеродром
Отворен од: 16-04-2019
Отворен до: 19-04-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 18-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Омада Капитал Инвест

Индустрија: Туризам

Регион: Скопски

Оглас: ОМАДА Травел, поради зголемување ...

Референт за туризам

0 favorite Објавен: 25-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Solvex Travel

Индустрија: Туризам

Регион: Скопје

Оглас: Туристичка агенција Солвекс Трав...

Референт

1 favorite Објавен: 26-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Солвекс Травел

Индустрија: Туризам

Регион: Скопски

Оглас: Туристичка агенција Солвекс Травел ...

Истражувач на пазарот

2 favorite Објавен: 24-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Podium Contracts and...

Индустрија: Туризам

Регион: Скопје

Оглас: Подиум КД дооел има потреба од и...

Истражувач

3 favorite Објавен: 16-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Подиум т.о.

Индустрија: Туризам

Регион: Скопски

Оглас: Подиум Тур Операторот од Р. Сан Мар...

Туристички работник

1 favorite Објавен: 21-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.А Кондор бр.1

Индустрија: Туризам

Регион: Скопски

Оглас: Туристичка агенција има потреба од ...

Останати огласи во ист регион

Магационер

1 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Фурна СИЛБО поради зголемениот обем...

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Бутел

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРОЛЕК дооел Скопје

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за трговија со фармацевтс...

Градежен работник

1 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DPTU Kommpakt-ing do...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Kомпакт-инг дооел Скопје се занимав...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕМАКС НОВА ИНТ СКОП...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Фармацевтската компанија ДЕМАКС НОВ...

Маркетинг асистент

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БетаМедико Традинг

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: БЕТА МЕДИКО ТРАДИНГ објавува конкур...