ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Биохемичар

3favoriteОбјавен на: 15-04-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Хемија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKKKG
Работно место: Биохемичар
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги КОЖУВЧАНКА ДОО увоз-извоз Кавадарци
Индустрија: Хемија
Реон: Кавадарци
Отворен од: 16-04-2019
Отворен до: 19-04-2019
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Хемиски инженер

2 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Хемија

Регион: Скопски

Оглас: Potrebno nie hemiski ingjinjer so ...

Галванизер

1 favorite Објавен: 28-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Метална индустрија Б...

Индустрија: Хемија

Регион: Скопје

Оглас: Братство Површинска заштита расп...

Инженер – Технолог во Производство

1 favorite Објавен: 17-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Метална индустрија Б...

Индустрија: Хемија

Регион: Скопје

Оглас: Братство Површинска зашита има п...

Останати огласи во ист регион

Возач на камион

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Возач на товарно возило

1 favorite Објавен: 13-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОРИЛ-2019 ДООЕЛ увоз...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Ракувач на градежна машина

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Tirrena Scavi

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународна градежна компанија во Р...

Помошник во кујна

13 favorite Објавен: 14-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...