ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Економист-комерцијалист

0favoriteОбјавен на: 15-04-2019  |  Компанија: Фармацевтска хемиска...  |  Индустрија: Економија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKKHG
Работно место: Економист-комерцијалист
Компанија: Фармацевтска хемиска козметичка индустрија АЛКАЛОИД АД Скопје
Индустрија: Економија
Реон: Гази Баба
Отворен од: 16-04-2019
Отворен до: 19-04-2019
Плата: 41311
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 18-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центро Унион ДОО Ско...

Индустрија: Економија

Регион: Скопски

Оглас: Трговското друштво ЦЕНТРО УНИОН ДОО...

Економист за менаџмент

0 favorite Објавен: 19-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАПИТАЛ БАНКА АД Ско...

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Економист-комерцијалист

0 favorite Објавен: 30-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Економист за осигурување

0 favorite Објавен: 19-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за комуникац...

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Магацински Работник , Дистрибутер

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Dijamant 93

Индустрија: Економија

Регион: Скопје

Оглас: Компанијата Дијамант 93 со седиш...

Економски техничар

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПТИМУМ КРЕАТИВ СОЛУ...

Индустрија: Економија

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 20-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МОНИКА ДОО

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Компанија за производство и продажб...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 20-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 20-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАРИЈАН-КОМ ДОО Скоп...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 20-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Магационерски работник

0 favorite Објавен: 20-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Магацински службеник

0 favorite Објавен: 19-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фармацевтска хемиска...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Медицинско-лабораториски техничар

1 favorite Објавен: 19-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фармацевтска хемиска...

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Чистач на простории

0 favorite Објавен: 19-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фармацевтска хемиска...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...