ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ЕЛЕКТРОНИЧАР ЗА UPS УРЕДИ EUPS-FIB/001

0favoriteОбјавен на: 15-04-2019  |  Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Активен
Код на огласот: TGLKJNO
Работно место: ЕЛЕКТРОНИЧАР ЗА UPS УРЕДИ EUPS-FIB/001
Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Скопје
Отворен од: 15-04-2019
Отворен до: 23-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

·         Минимум средно образование

·         Возачка дозвола Б категорија, со искуство во сообраќај

·         Познавање на англиски јазик

·         Одговорност при извршување на работните обврски

·         Комуникациски вештини

·         Самоиницијативност при извршување на работните задачи

·         Способност за тимска работа

·         Способност за работа под притисок на зададени рокови

·         За предност ќе се смета познавање на работи поврзани со високонапонски инсталации и системи

Детали за огласот:

·         Сервис и поправка на UPS уреди

·         Одржување и поправка на електронски компоненти

Веб страна: www.fibernet.mk
Контакт телефон: +38922403100
Контакт емаил: goce.spasovski@fibernet.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 16-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИОЛТА ФРИГО ДООЕЛ С...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Сопиште

Оглас: ...

Електротехничар

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 15-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДПТИ ЕЛИНГ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Компанија со дваесет и седум год...

Електромонтер

1 favorite Објавен: 16-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превозпро...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Крива Паланка

Оглас: ...

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 16-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Струга

Оглас: ...

Phone Sales Representative

0 favorite Објавен: 17-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Агенција Хоризонт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Трговска фирма која увезува роба бе...

Останати огласи во ист регион

Администратор

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Осигурително брокерс...

Индустрија: Администрација

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Инженер по геодезија

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за геодетски...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Магационер

1 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

ИНСТАЛЕР НА МРЕЖНА ОПРЕМА IM-FIB/004

2 favorite Објавен: 17-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: - Подготовка на внатрешна инстал...