ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ЕЛЕКТРОНИЧАР ЗА UPS УРЕДИ EUPS-FIB/001

0favoriteОбјавен на: 15-04-2019  |  Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKJNO
Работно место: ЕЛЕКТРОНИЧАР ЗА UPS УРЕДИ EUPS-FIB/001
Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Скопје
Отворен од: 15-04-2019
Отворен до: 23-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

·         Минимум средно образование

·         Возачка дозвола Б категорија, со искуство во сообраќај

·         Познавање на англиски јазик

·         Одговорност при извршување на работните обврски

·         Комуникациски вештини

·         Самоиницијативност при извршување на работните задачи

·         Способност за тимска работа

·         Способност за работа под притисок на зададени рокови

·         За предност ќе се смета познавање на работи поврзани со високонапонски инсталации и системи

Детали за огласот:

·         Сервис и поправка на UPS уреди

·         Одржување и поправка на електронски компоненти

Веб страна: www.fibernet.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Електричар

0 favorite Објавен: 14-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРО - М ДООЕЛ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Струмички

Оглас: Фирма има потреба од електричар со ...

Електромонтер

3 favorite Објавен: 01-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Штип

Оглас: ...

Техничар електроничар за компјутери

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРОНИКЕЛ ИНДУСТРИ Д...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕТТ инженеринг корп ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Отворени работни позиции за електро...

French and English Bilingual Representative - Work From Home Option

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: нема информација

Оглас: Fluency in English and French (Par...

Останати огласи во ист регион

Администратор

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Советник за бизнис

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОПАНСКА БАНКА АД -...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Службеник за продажба

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Ракувач со машини за производство на тоалетни производи

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Сервисер на прецизни направи и опрема

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

ЕЛЕКТРО МОНТАЖЕР EM-FIB/002

0 favorite Објавен: 05-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Работни задачи: ·&...